Кві 08

Постійні комісії Мамаївської сільської ради


Постійні комісії Мамаївської сільської ради

1) Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціального-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:

Голова постійної комісії: Візнюк Іван Володимирович

Члени постійної комісії: Бурак Роман Деонізійович

Дяконюк Олег Іванович
Угренюк Віталій Васильович
Угринчук Андрій Васильович
Чорней Юрій Васильович
Шинкарюк Віталій Степанович

2) Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою:

Члени постійної комісії: Онищук Світлана Ярославівна
Прокопець Корниль Сильвестрович
Тащук Сергій Вікторович
Унгурян Любов Василівна
Галечук Валерій Васильович
Максимюк Микола Олександрович
Мельничук Володимир Ілліч

3) Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту:

Голова постійної комісії: Олійник Олег Мирославович

Члени постійної комісії: Гайдук Мар’ян Ярославович
Карвацький Володимир Ілліч
Вовк Тетяна Степанівна
Рудик Роман Ігорович

4) Постійна комісія з питань Регламенту, освіти та соціальної політики:

Голова постійної комісії: Ткачук Іван Георгійович

Члени постійної комісії: Бензель Марія Омелянівна
Вестюк Филимон Васильович
Кошеланик Сергій Павлович
Чобан Іван Петрович
Якуб’як Галина Вікторівна0000

Постійні комісії Мамаївської сільської ради

Читати далі
Бер 11

Постійні комісії Мамаївської сільської ради


Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та Регламенту:

Голова постійної комісії: Кудринська Євгенія Дмитрівна

Члени постійної комісії:  Михальчук Андрій Дмитрович

                                         Мошук Володимир Васильович

                                         Марчук Олег Іванович

                                         Вершигора Сергій Ярославович

 Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціального-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:

Голова постійної комісії: Візнюк Іван Володимирович

Члени постійної комісії:  Гайдук Мар’ян Ярославович

                                         Блисько Іван Іванович

                                         Онищук Світлана Ярославівна

                                         Колісник Віктор Олексійович

                                         Каланча Микола Васильович

 Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою:

Голова постійної комісії: Щетінін Олександр Іванович

Члени постійної комісії:  Бензель Марія Омелянівна

                                         Глуханюк Тарас Борисович

                                         Максимюк Микола Олександрович

                                         Мельничук Володимир Ілліч

 Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту:

Голова постійної комісії: Олійник Олег Мирославович

Члени постійної комісії:  Угренюк Віталій Іванович

                                         Панимарчук Аркадій Аркадійович

                                         Шинкарюк Віталій Степанович

 Постійна комісія з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Голова постійної комісії: Максимюк Оксана Хрізонтівна

Члени постійної комісії:  Юрійчук Оксана Сільвестрівна

                                         Подільчук Микола Іларіонович

                                         Ковалюк Іван Васильович

                                         Гнатів Руслан Богданович