Бер 11

Постійні комісії Мамаївської сільської ради


Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та Регламенту:

Голова постійної комісії: Кудринська Євгенія Дмитрівна

Члени постійної комісії:  Михальчук Андрій Дмитрович

                                         Мошук Володимир Васильович

                                         Марчук Олег Іванович

                                         Вершигора Сергій Ярославович

 Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціального-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:

Голова постійної комісії: Візнюк Іван Володимирович

Члени постійної комісії:  Гайдук Мар’ян Ярославович

                                         Блисько Іван Іванович

                                         Онищук Світлана Ярославівна

                                         Колісник Віктор Олексійович

                                         Каланча Микола Васильович

 Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою:

Голова постійної комісії: Щетінін Олександр Іванович

Члени постійної комісії:  Бензель Марія Омелянівна

                                         Глуханюк Тарас Борисович

                                         Максимюк Микола Олександрович

                                         Мельничук Володимир Ілліч

 Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту:

Голова постійної комісії: Олійник Олег Мирославович

Члени постійної комісії:  Угренюк Віталій Іванович

                                         Панимарчук Аркадій Аркадійович

                                         Шинкарюк Віталій Степанович

 Постійна комісія з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Голова постійної комісії: Максимюк Оксана Хрізонтівна

Члени постійної комісії:  Юрійчук Оксана Сільвестрівна

                                         Подільчук Микола Іларіонович

                                         Ковалюк Іван Васильович

                                         Гнатів Руслан Богданович