Бер 11

Список депутатів Мамаївської ОТГ VIІ скликання


з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Вулиці,  що входять до виборчого округу
1 Мельничук Володимир Ілліч вул.Яворського, вул.Чернівецька, вул.Дільницька

вул.Шевченка № 1-83,2-152, вул.Подільчука,

вул.Б.Лепкого

2 Блисько   Іван        Іванович вул.І.Богуна, вул.Єсеніна, пров.Єсеніна

вул.Пігуляка, вул.М.Вовчок № 2 -52,1-3

3 Максимюк Оксана Хрізонтівна вул.Симоненка, вул.І.Мазепи, вул.Підтрощівська, вул.М.Вовчок №54-78, вул.М.Чурай,  вул.Привокзальна
4 Максимюк Микола Олександрович вул.Ю.Федьковича, вул.16 липня

вул.Сонячна № 2 -16,1-9, вул.Виговського (Жукова), вул.Грушевського

вул.Конституції, вул.І.Тащука, вул.М.Лисенка

5 Подільчук Микола Іларіонович

 

вул.Товстюка (Галана), вул.Стуса, вул.Лева (Толстого), вул.Гагаріна, вул.Петлюри,

вул.Прокоповича ,вул.Лугова, вул.Сонячна №18-22

вул.Б.Хмельницького

6 Кудринська Євгенія Дмитрівна вул.Шевченка № 85-143,154-212, вул.Загули

вул.9 травня №2-10,1-19, вул.Церковна, вул.Стасюка

вул.Клевчука

7 Вершигора Сергій Ярославович вул.Д.Гнатюка,вул.Гудимиул.Хоткевича, вул.Зелена,вул.Припрутська, вул.Січових Стрільців
8 Угренюк Віталій Іванович вул.9 травня, 

вул.Л.Українки,  вул.Львівська, 

вул.Миколайчука

9 Глуханюк Тарас Борисович вул.Шевченка №145-157, вул.Галицького, вул.І.Сірка

вул.О.Кобилянської, пров.Миру, вул.Миру№2-12,1-17

10 Візнюк   Іван Володимирович вул.Миру №14-48,19-53, вул.Гоголя, вул.Нова

вул.Перемоги, вул.І.Франка, вул.Київська №1-15,2-18

11 Панимарчук Аркадій Аркадійович вул.Київська №18а-28,17-41,вул.А.Логозаря

вул.Буковинська, вул.св.Володимира, вул.Л.Кобилиці

12 Андрусяк Людмила Юріївна вул.Я.Мудрого, пров.Я.Мудрого, вул.Запотічна

вул.Воробкевича, вул.24 серпня №20-46,27-51

13 Онищук Світлана Ярославівна вул.Шевченка №159-203,214-228, пров.Залізничний

вул.Сагайдачного, вул.Шухевича, вул.Дорошенка

вул.Польова, пров.Польовий, вул.24 серпня№1-25,2-18, вул.Дружби народів, вул.Садова

14 Марчук  Олег          Іванович

 

вул.Довбуша, вул.Молодіжна, вул.Цілинна, вул.Робітнича, вул.В.Івасюка вул.Заводська, вул.Н.Яремчука

пров.Н.Яремчука, пров.Заводський, вул.Кіцманська

вул.В.Стефаника, вул.50-річчя Перемоги

15 Шинкарюк Віталій Степанович Село Новий Киселів

 

16 Бензель   Марія Омелянівна вул.О.Довбуша, вул.П.Сагайдачного, вул.Лугова
17 Ковалюк  Іван Васильович вул.Шевченка, вул.В.Ковалюка ,пр.Ковалюка
18 Михальчук Андрій Дмитрович вул.Вишнева, вул.Л.Українки, вул.Фізкультурна

вул.Ювілейна

19 Колісник Віктор Олексійович вул.Березівська, пр.Березівський, вул.І.Франка
20 Юрійчук Оксана Сільвестрівна вул.Центральна

вул.Вокзальна

21 Каланча Микола Васильович вул.Незалежності, вул.Шкільна, вул.Садова

вул.Ніжника (Нова)

22 Олійник   Олег Мирославович вул.О.Кобилянської, вул.Прутська, вул.Ю.Федьковича

вул.В.Івасюка,              вул. І.Миколайчука,  вул.М.Грушевського, вул.Заводська, пр.Заводський

23 Гайдук   Мар’ян Ярославович вул.Іванівка, вул.Кв.Основ’яненка, вул.Пражинка

вул.Угринчука

24 Мошук Володимир Васильович вул.У.Кармелюка, пр. У.Кармелюка, вул.Буковинська

вул.Н.Яремчука, вул.Миру, вул.Українська, вул.Молодіжна, вул.Пушкіна

25 Гнатів  Руслан Богданович вул.Ю.Гагаріна, вул.Першотравнева, вул.Черемшини

пр.Черемшини

26 Щетінін Олександр Іванович вул.Першотравнева, пр.Патона, вул.Нова(В.Нижника)