Бер 11

Мамаївський сільський голова


Мамаївський сільський голова Мамаївської сільської  об’єднаної територіальної громади Кіцманського району Чернівецької області :
 
Катрюк Наталія Миколаївна 08.12.1964 р.н., громадянка України, освіта вища, проживає смт. Лужани, позапартійна.
Бер 11

Untitled


КАТРЮК Наталія Миколаївна   –  Мамаївський сільський голова

Бучацький Микола Володимирович – керуючий справами

Андрусяк Людмила Юріївна – секретар сільської ради

Григоряк Олександр Євгенович – юрист-консультант

Єрмійчук Ірина Вікторівна – начальник фінансово-бухгалтерського та економічного відділу   

Онуфрійчук Ігор Васильович – начальник відділу організаційно – кадрової роботи

Равлюк Руслана Миколаївна – начальник відділу освіти, культури, спорту та соціальної політики

Кардинал Сергій Миколайович – начальник відділу земельних ресурсів та містобудування

Понич Сергій Васильович – начальник відділу власності, інфраструктури, житлово – комунального господарства

Ткачук Оксана Євгенівна – адміністратор ЦНАП (виготовлення та видача паспортів)

Ткачук Галина Григорівна   – начальник військово –облікового столу (ВОС) смт. Лужани

Хорошенюк Ярослава Степанівна – соціальний працівник с. Мамаївці

Федірчик Михайло Миколайович – начальник військово –облікового столу (ВОС) с. Мамаївці

Бер 11

Постійні комісії Мамаївської сільської ради


Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та Регламенту:

Голова постійної комісії: Кудринська Євгенія Дмитрівна

Члени постійної комісії:  Михальчук Андрій Дмитрович

                                         Мошук Володимир Васильович

                                         Марчук Олег Іванович

                                         Вершигора Сергій Ярославович

 Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціального-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:

Голова постійної комісії: Візнюк Іван Володимирович

Члени постійної комісії:  Гайдук Мар’ян Ярославович

                                         Блисько Іван Іванович

                                         Онищук Світлана Ярославівна

                                         Колісник Віктор Олексійович

                                         Каланча Микола Васильович

 Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою:

Голова постійної комісії: Щетінін Олександр Іванович

Члени постійної комісії:  Бензель Марія Омелянівна

                                         Глуханюк Тарас Борисович

                                         Максимюк Микола Олександрович

                                         Мельничук Володимир Ілліч

 Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту:

Голова постійної комісії: Олійник Олег Мирославович

Члени постійної комісії:  Угренюк Віталій Іванович

                                         Панимарчук Аркадій Аркадійович

                                         Шинкарюк Віталій Степанович

 Постійна комісія з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Голова постійної комісії: Максимюк Оксана Хрізонтівна

Члени постійної комісії:  Юрійчук Оксана Сільвестрівна

                                         Подільчук Микола Іларіонович

                                         Ковалюк Іван Васильович

                                         Гнатів Руслан Богданович

Бер 11

СПИСОК членів виконкому Мамаївської сільської ради ОТГ VII скликання


з/п

Прізвище, ім’я по батькові Електронна пошта Дата

народження

1 Катрюк Наталія Миколаївна

 

  08.12.1964
2 Андрусяк Людмила Юріївна

 

  07.09.1987
3 Бейко Михайло Едуардович

 

  15.11.1951
4 Гілюк Петро Іванович

 

hit.vlad@mail.ru 29.03.1971

 

5 Глібка Василь Танасійович

 

  08.06.1959
6 Владейчук Юрій Захарійович

 

  03.06.1981
7 Клепач Ярослав Михайлович

 

  10.04.1959
8 Ковальчук Віталій Миколайович

 

bendex8@ukr.net 31.07.1966
9 Лагодин Віктор Вікторович

 

lagodinviktor@gmail.com 18.04.1966
10 Маковей Андрій Дмитрович

 

Arress1625@gmail.com 16.11.1981
11 Николюк Ярослав Дмитрович

 

adpd111@gmail.com 02.12.1954
12 Оленюк Олександр Вікторович

 

halynasasha@gmail.com 08.06.1982
13 Плохута Євген Петрович

 

  28.03.1983
14 Рудницький Роман Михайлович

 

  08.07.1973
15 Савчук Юрій Юрійович

 

savchuk60@i.ua 26.01.1960
16 Терновецький Степан Іванович

 

Robot1@I.us

Terviz@ukr.net

06.01.1968
17 Федірчик Михайло Миколайович

 

  23.01.1967
18 Чифурко Богдан Григорович

 

  29.04.1977
Бер 11

Список депутатів Мамаївської ОТГ VIІ скликання


з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Вулиці,  що входять до виборчого округу
1 Мельничук Володимир Ілліч вул.Яворського, вул.Чернівецька, вул.Дільницька

вул.Шевченка № 1-83,2-152, вул.Подільчука,

вул.Б.Лепкого

2 Блисько   Іван        Іванович вул.І.Богуна, вул.Єсеніна, пров.Єсеніна

вул.Пігуляка, вул.М.Вовчок № 2 -52,1-3

3 Максимюк Оксана Хрізонтівна вул.Симоненка, вул.І.Мазепи, вул.Підтрощівська, вул.М.Вовчок №54-78, вул.М.Чурай,  вул.Привокзальна
4 Максимюк Микола Олександрович вул.Ю.Федьковича, вул.16 липня

вул.Сонячна № 2 -16,1-9, вул.Виговського (Жукова), вул.Грушевського

вул.Конституції, вул.І.Тащука, вул.М.Лисенка

5 Подільчук Микола Іларіонович

 

вул.Товстюка (Галана), вул.Стуса, вул.Лева (Толстого), вул.Гагаріна, вул.Петлюри,

вул.Прокоповича ,вул.Лугова, вул.Сонячна №18-22

вул.Б.Хмельницького

6 Кудринська Євгенія Дмитрівна вул.Шевченка № 85-143,154-212, вул.Загули

вул.9 травня №2-10,1-19, вул.Церковна, вул.Стасюка

вул.Клевчука

7 Вершигора Сергій Ярославович вул.Д.Гнатюка,вул.Гудимиул.Хоткевича, вул.Зелена,вул.Припрутська, вул.Січових Стрільців
8 Угренюк Віталій Іванович вул.9 травня, 

вул.Л.Українки,  вул.Львівська, 

вул.Миколайчука

9 Глуханюк Тарас Борисович вул.Шевченка №145-157, вул.Галицького, вул.І.Сірка

вул.О.Кобилянської, пров.Миру, вул.Миру№2-12,1-17

10 Візнюк   Іван Володимирович вул.Миру №14-48,19-53, вул.Гоголя, вул.Нова

вул.Перемоги, вул.І.Франка, вул.Київська №1-15,2-18

11 Панимарчук Аркадій Аркадійович вул.Київська №18а-28,17-41,вул.А.Логозаря

вул.Буковинська, вул.св.Володимира, вул.Л.Кобилиці

12 Андрусяк Людмила Юріївна вул.Я.Мудрого, пров.Я.Мудрого, вул.Запотічна

вул.Воробкевича, вул.24 серпня №20-46,27-51

13 Онищук Світлана Ярославівна вул.Шевченка №159-203,214-228, пров.Залізничний

вул.Сагайдачного, вул.Шухевича, вул.Дорошенка

вул.Польова, пров.Польовий, вул.24 серпня№1-25,2-18, вул.Дружби народів, вул.Садова

14 Марчук  Олег          Іванович

 

вул.Довбуша, вул.Молодіжна, вул.Цілинна, вул.Робітнича, вул.В.Івасюка вул.Заводська, вул.Н.Яремчука

пров.Н.Яремчука, пров.Заводський, вул.Кіцманська

вул.В.Стефаника, вул.50-річчя Перемоги

15 Шинкарюк Віталій Степанович Село Новий Киселів

 

16 Бензель   Марія Омелянівна вул.О.Довбуша, вул.П.Сагайдачного, вул.Лугова
17 Ковалюк  Іван Васильович вул.Шевченка, вул.В.Ковалюка ,пр.Ковалюка
18 Михальчук Андрій Дмитрович вул.Вишнева, вул.Л.Українки, вул.Фізкультурна

вул.Ювілейна

19 Колісник Віктор Олексійович вул.Березівська, пр.Березівський, вул.І.Франка
20 Юрійчук Оксана Сільвестрівна вул.Центральна

вул.Вокзальна

21 Каланча Микола Васильович вул.Незалежності, вул.Шкільна, вул.Садова

вул.Ніжника (Нова)

22 Олійник   Олег Мирославович вул.О.Кобилянської, вул.Прутська, вул.Ю.Федьковича

вул.В.Івасюка,              вул. І.Миколайчука,  вул.М.Грушевського, вул.Заводська, пр.Заводський

23 Гайдук   Мар’ян Ярославович вул.Іванівка, вул.Кв.Основ’яненка, вул.Пражинка

вул.Угринчука

24 Мошук Володимир Васильович вул.У.Кармелюка, пр. У.Кармелюка, вул.Буковинська

вул.Н.Яремчука, вул.Миру, вул.Українська, вул.Молодіжна, вул.Пушкіна

25 Гнатів  Руслан Богданович вул.Ю.Гагаріна, вул.Першотравнева, вул.Черемшини

пр.Черемшини

26 Щетінін Олександр Іванович вул.Першотравнева, пр.Патона, вул.Нова(В.Нижника)