Постійні комісії Мамаївської сільської ради

Постійні комісії Мамаївської сільської ради

1) Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціального-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:

Голова постійної комісії: Візнюк Іван Володимирович

Члени постійної комісії: Бурак Роман Деонізійович

Дяконюк Олег Іванович
Угренюк Віталій Васильович
Угринчук Андрій Васильович
Чорней Юрій Васильович
Шинкарюк Віталій Степанович

2) Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою:

Члени постійної комісії: Онищук Світлана Ярославівна
Прокопець Корниль Сильвестрович
Тащук Сергій Вікторович
Унгурян Любов Василівна
Галечук Валерій Васильович
Максимюк Микола Олександрович
Мельничук Володимир Ілліч

3) Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту:

Голова постійної комісії: Олійник Олег Мирославович

Члени постійної комісії: Гайдук Мар’ян Ярославович
Карвацький Володимир Ілліч
Вовк Тетяна Степанівна
Рудик Роман Ігорович

4) Постійна комісія з питань Регламенту, освіти та соціальної політики:

Голова постійної комісії: Ткачук Іван Георгійович

Члени постійної комісії: Бензель Марія Омелянівна
Вестюк Филимон Васильович
Кошеланик Сергій Павлович
Чобан Іван Петрович
Якуб’як Галина Вікторівна0000

Постійні комісії Мамаївської сільської ради

1) Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціального-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:

Голова постійної комісії: Візнюк Іван Володимирович

 Члени постійної комісії:      Бурак Роман Деонізійович

Дяконюк Олег Іванович
Угренюк Віталій Васильович
Угринчук Андрій Васильович
Чорней Юрій Васильович
Шинкарюк Віталій Степанович

2) Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою:

Члени постійної комісії: Онищук Світлана Ярославівна
Прокопець Корниль Сильвестрович
Тащук Сергій Вікторович
Унгурян Любов Василівна
Галечук Валерій Васильович
Максимюк Микола Олександрович
Мельничук Володимир Ілліч

3) Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту:

Голова постійної комісії: Олійник Олег Мирославович

Члени постійної комісії: Гайдук Мар’ян Ярославович
Карвацький Володимир Ілліч
Вовк Тетяна Степанівна
Рудик Роман Ігорович

4) Постійна комісія з питань Регламенту, освіти та соціальної політики:

Голова постійної комісії: Ткачук Іван Георгійович

Члени постійної комісії: Бензель Марія Омелянівна
Вестюк Филимон Васильович
Кошеланик Сергій Павлович
Чобан Іван Петрович
Якуб’як Галина Вікторівна

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *