В Мамаївській сільській раді призначено архітектора

Завідувачем сектору містобудування та архітектури відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства та земельних питань призначили ФЛОРЕСКУЛ Галину Дмитрівну.

Розпорядженням Мамаївської сільської ради від 12 лютого 2021 року № 28 було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади в апараті ради – завідувача сектору містобудування та архітектури. Згідно діючого законодавства оголошення було розміщене в газеті “Вільне життя” від 19.02.2021 року. Для проведення конкурсного відбору створено комісію. В результаті, відповідно до розпорядження Мамаївської сільської ради ОТГ від 30.03.2021 року № 80, з 1 квітня 2021 року Флорескул Г.Д. було призначено на посаду завідувача сектору містобудування та архітектури.