Вітання з ювілеєм!

4 квітня 2021 року заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бучацький Микола Володимирович та голова Мамаївської спілки ветеранів Глібка Омельян Дементійович привітали із ювілеєм, поважним 90-річчям, жительку села Мамаївці – Максимюк Степанію Тодорівну, яка всю свою трудову діяльність пропрацювала у поштовому відділенні села Мамаївці.
Сьогодні, в такий святковий день, за активну життєву позицію та патріотизм, ювіляру Степанії Тодорівній було вручено грамоту Мамаївської сільської ради та грошову винагороду.
Бажаємо, щоб здоров’я дозволяло прожити ще не один десяток років, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує щастя і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.