Новини громади

В рамках співпраці між Україною та Польською Народною Республікою, в галузі попередження надзвичайних ситуацій, Мамаївська ОТГ потрапила у відбірковий тур даної програми.

Перший етап передбачав створення добровільної пожежної команди на території ОТГ. Добровольцями стали 12 небайдужих людей з нашої громади. Вони пройшли навчання, отримали сертифікати і на заключному етапі польські колеги підтримали команду необхідним реманентом (одягом, спорядженням) для кожного члена команди. Добровільні бійці, на даний час проходять заключні практичні занняття, отримують графіки чергувань і дуже сподіваються на “сухі рукави”. Звертаємося до молоді громади: ‘Не будьте байдужі! Долучайтесь до добровільної дружини!