Інформація для мешканців громади!!!

Протокол № 31

засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Мамаївської сільської ради.

16 .10.2020  Заступник голови комісії: Бучацький М.В

Присутні: Члени комісії за окремим списком

На розгляд комісії пропонується 2 питання:

1. Про призупинення навчального процесу в дошкільних закладах освіти громади.
  2. Про переведення на дистанційну форму навчання в шкільних закладах освіти громади.

Доповідав заступник голови комісії  Бучацький М.В.

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 15 жовтня 2020 року, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Зокрема, Кіцманський район віднесено до регіонів з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19, в якому діють обмеження, передбаченими пунктом 15  постанови Кабінету Міністрів України  від 22 липня 2020 р. № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” .  Відповідно до даного пункту заборонено відвідування закладів освіти здобувачами освіти.

Враховуючи вищезазначене, з метою запобігання виникненню поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій, комісія ВИРІШИЛА:

1. Призупинити навчальний процес в дошкільних закладах освіти громади (директори Угренюк І.К., Ісаєнко М.І.) з 19 жовтня 2020 р.
  2. Перевести на дистанційну форму освіти навчальний процес  в Мамаївському ЗЗСО І-ІІІ ст. (директор Онищук С.Я.),Лужанському ЗЗСО І-ІІІ ст.(директор Катрюк В.К.), Мамаївському НВК №1 (директор Катрюк Н.С.), Мамаївську музичну школу (директор Чорней Ю.В.), Мамаївську художню школу (в.о.директора Дороган Н.М.), Мамаївську ДЮСШ (в.о.директора Подільчук М.І.) з 19 жовтня 2020 р., а в період  26 жовтня -30 жовтня 2020 р. запровадити канікули .

Заступник голови комісії ТЕБ та НС                              М.В.Бучацький

Секретар комісії ТЕБ та НС