Відбулася чергова сесія Мамаївської сільської ради.

15 жовтня 2020 року відбулася чергова 27 сесія Мамаївської сільської ради.

На розгляд сесії виносилось ряд важливих питань, серед яких питання  внесення змін до бюджету сільської ради, звіт інспектора по благоустрою про пророблену роботу, оголошення конкурсу з відчуження будівлі в смт. Лужани по вул. Центральній, про порядок передачі в оренду комунального майна на території громади, розгляд заяв і звернень громадян, різне.

Депутати активно розглядали блок питань земельних відносин, серед яких надання дозволу на розробку проектів землеустрою, надання дозволу на виготовлення детального плану території, затвердження проекту землеустрою земельних ділянок,  затвердження технічної документації земельних ділянок, виділення земельних ділянок для садівництва, надання дозволу на розміщення МАФів, тощо.

В блоці питань «різне» було розглянуто ряд важливих питань, серед яких внесення змін до Програми підтримки соціально-незахищених верств населення на 2018 – 2020 роки; затвердження розпоряджень сільського голови; заслуховування звіту голови тимчасової робочої групи Мельничука В.І. та розгляду питання про скасування рішення виконавчого комітету Мамаївської сільської ради № 204/11 від 07.10.2020 р. «Про оформлення права власності на адміністративний будинок»;  передачу у комунальну власність територіальної громади каналізаційного водовідводу колектора та насосної станції; упорядкування структури виконавчих органів сільської ради та умов оплати праці педагогічних працівників закладів шкільної, позашкільної та дошкільної освіти, які фінансуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів; розгляд заяви гр. Якубовича Івана Дмитровича щодо газових мереж, тощо.

Депутати активно обговорили вищевказані питання, внесли свої зауваження і пропозиції, по кожному питанню було прийнято рішення.