Величне свято на Покрову!

14 жовтня для України є символічною датою. У цей день ми відзначаємо багато свят та памятних дат, які є значимими для нашої країни: День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважалася покровителем українського воїнства в різні часи, День українського козацтва. Прийнято вважати, що в цей день в 1942 році були створені підрозділи УПА, тобто День Повстанської Армії.

Тому, з цієї нагоди біля пам’ятника воїнам ОУН – УПА в с. Мамаївці зібралися небайдужі жителі громади, щоб вшанувати пам’ять загиблих воїнів, синів та дочок України, які в різні часи нашої історії віддали своє життя  за незалежність української держави.

А відкрив урочистий  молебень керуючий справами Мамаївської сільської ради, учасник бойових дій Микола Бучацький, який відзначив значущість для всіх нас та молодого покоління  дня Захисника України. Особливо в цей час, коли гинуть наші молоді хлопці та дівчати на сході України, воюючи проти підступного і віроломного ворога – російської федерації.

До всіх присутніх звернулися  настоятелі церков – настоятель храму Івана Хрестителя  ПЦУ отець Іван та настоятель Свято-Покровського  храму ПЦУ отець Іоан, які відслужили панахиду.

З художніми номерами  виступили народно-аматорський гурт народної пісні «Червона калина», керівник Григорій Максим’юк; народно-аматорський хор «Лужанські козаки», керівник Ярослав Якуб’як та співак   Володимир Федоряк.