Вітання з Храмовим Святом!

Всечесний отче Іоане,
   дорогі  парафіяни  Свято-Покровського храму ПЦУ,    мешканці с. Мамаївці!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас, парафіян та жителів   Мамаївців  із Храмовим Святом.

Свято Покрови Пресвятої Богородиці для усіх нас є одним з найбільших релігійних свят. Українцям здавна була притаманна особлива любов, шанування і благоговіння перед Святою Богородицею. Адже своїми молитвами Вона покриває нас від зла і завжди готова розпростерти Свій Покров над кожним з нас. Їй відомі всі наші потреби й турботи, радощі і печалі. Саме з її Покровом і заступництвом всі ми пов’язуємо усі свої надії.

Сьогоднішній день також було проголошено Днем захисника України та Днем Українського козацтва.

Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом. Наші козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею і покровителькою.

Саме з козацького роду вийшли відомі всьому світу діячі національного відродження України. Й нині сотні тисяч нащадків козаків розвивають кращі традиції своїх предків, котрі є для них взірцем доблесті, шляхетності, відданості Вітчизні.

У цей святковий день, бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, домашнього затишку і тепла. Нехай незгасне світло віри і високе покровительство Пресвятої Богородиці буде завжди із вами та вашими родинами. Нехай Пресвята Богородиця дарує кожному з Вас радість і мир, зміцнює у витривалості й вірі!

Нехай овіяне славою свято додасть нам наснаги та оптимізму, а Пресвята Богородиця повсякчас підтримує нас, оберігає мужніх українських воїнів й їхні життя у боротьбі за довгоочікуваний мир!

Зі святом!

З повагою,