Вітання з Днем Захисника України!

Шановні земляки, відважні сини та дочки українського народу!

Прийміть найщиріші вітання з величним національним святом – Днем захисника України!

14 жовтня для України є символічною датою. У цей день ми відзначаємо відразу три свята, які є значимими для нашої країни: День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважалася покровителем українського воїнства в різні часи, та День українського козацтва.

Ця дата символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України: воїнів Київської Русі, козаків, учасників збройних формувань УНР та ЗУНР, українців, які захищали Батьківщину від фашистської навали у роки другої світової війни, воїнів Української повстанської армії та нинішніх захисників України, які зараз боронять нашу неньку від російського агресора.

Впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на Сході України. Вони виборюють майбутнє, про яке мріяли та віддавали життя Герої Небесної Сотні, тисячі патріотів, імена яких нам і досі не відомі.

Наше завдання сьогодні – множити силу і могутність нашої Батьківщини і робити все можливе для збереження її цілісності, суверенності, недоторканості та подальшого соціально-економічного розвитку. Виконуючи свою роботу сумлінно, кожний може внести свій внесок у благородну справу зміцнення добробуту і стабільності України.

У цей святковий день від всієї душі бажаю добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині. Здоров’я і довголіття ветеранам, успішної служби солдатам і офіцерам. Нехай це свято відважних і патріотичних людей завжди буде мирним і радісним, а Свята Богородиця своїм омофором оберігає всіх нас!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,

Мамаївський сільський голова