Підписано Меморандум про співпрацю територіальних громад району!

На виконання рішення виконавчого комітету Мамаївської сільської ради на  міжмуніципальне співробітництво з питань управління  спільним майном громад району Мамаївським сільським головою Наталією Катрюк було підписано Меморандум про співпрацю територіальних громад в галузі боротьби з ерозією ґрунтів.

Підписання відбулося 30 липня в стінах районної державної адміністрації. Інші сторони меморандуму: Кіцманський міський, Неполоковецький селищний та Ставчанський сільський голова.

Підписання відбулося в присутності голови райдержадміністрації Олексія Добровольського та голови районної ради Петра Лумея.

Голова райдержадміністрації   зазначив, що це є історична подія на теренах Кіцманського району, адже утвориться єдиний механізм, який буде координувати діяльність сторін з метою спільного здійснення відповідних заходів.

Олексій Денисович  наголосив, а керівники об’єднаних територіальних громад підтримали,  що першочергово ми повинні дбати про інтереси наших жителів, тому потрібно спрямувати спільні зусилля на забезпечення стратегічного планування розвитку територій та економіки громад, ефективного використання місцевих ресурсів, тощо.