Відбулося чергове засідання виконавчого комітету!

27 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Мамаївської сільської ради.

На порядок денний засідання виносилось ряд важливих питань життєдіяльності громади.

Серед питань розглядались:

1. Про надання згоди на  міжмуніципальне співробітництво з питань управління  спільним майном громад району.
  2. Про затвердження складу комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт.
  3. Про надання дозволу на знесення дерева (тополі) по вул. Шевченка в с. Мамаївці.
  4. Про встановлення перепон для руху вантажного транспорту по вул. Б.Лепкого в с. Мамаївці, а також  розгляд заяв та  декілька інших питань.

Члени виконавчого комітету були одностайні у вирішенні питань порядку денного.

Активно члени виконкому обговорювали питання  надання згоди на  міжмуніципальне співробітництво з питань управління  спільним майном громад району, адже  після ліквідації Кіцманського району  потрібно буде вирішувати долю вищевказаного майна.

Присутні погодилися з пропозицію сільського голови Наталії Катрюк, що підписувати дану  угоду потрібно  для того, щоб брати участь в управлінні майном і бути його співзасновником, а простіше брати участь в його спільному використанні.

Також , важливим було і друге питання порядку денного. Адже для того, щоб використати кошти –  субвенцію з Державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для  дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування,  необхідно було затвердити  склад комісії з відповідальних  працівників, які змогли б сформувати свої пропозиції стосовно потреб нашої громади та надати їх до Чернівецької ОДА.

Принагідно повідомляємо, що в нашій громаді є п’ять таких дітей.

А найбільшу дискусію набуло питання встановлення перепон для руху вантажного транспорту по вул. Б.Лепкого в с. Мамаївці.

Члени виконкому активно обговорювали дану проблему, кожен висловлював свої  пропозиції та бачення вирішення даного питання. Адже  вантажний транспорт, який рухається даною вулицею, руйнує дорогу, постійно запилює помешкання людей, які живуть на цій вулиці,  і, зі слів громадян,  руйнуються прилеглі до дороги будинки.

Після довгого обговорення члени виконкому вирішили  перекрити дану дорогу для вантажного транспорту, організувати зустріч  з представниками підприємств, які видобувають гравій, та громадськості і повернутися до розгляду даного питання на засіданні чергового  виконавчого комітету.

Враховуючи постійні звернення, які надходять на адресу Мамаївської сільської ради, від батьків учнів та педагогічного колективу закладу  загальної середньої освіти I – III ступеня ім. В.Орелецького стосовно відсутності умов для переходу проїжджої частини в смт. Лужани вул. Центральна,48А, що завдає великих незручностей для пішоходів, члени виконавчого комітету прийняли рішення звернутись до Державного агентства автомобільних доріг України щодо розгляду і позитивного вирішення питання встановлення  світлофорного обладнання на вищевказаній проблемній ділянці дороги.   Також в цьому рішенні йдеться і про влаштування транспортної розв’язки  кільцевого типу з малим діаметром центрального острівця на автомобільній дорозі  загального користування державного значення М-19 в Новому Киселеві, що дасть можливість  забезпечення безпечного  розвороту автомобілів, тощо.

На заключення члени  виконавчого комітету розглянули заяви та звернення громадян, по яких прийнято відповідні рішення, а також питання, які були довключені  на початку роботи виконкому.