До відома мешканців громади!

Доводимо до вашого відома текст протоколу № 28 від 27 липня 2020 року засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Мамаївської сільської ради .

Протокол № 28

засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Мамаївської сільської ради.

27.07.2020  Голова: Катрюк Н.М. –сільський голова

Присутні: Катрюк Н.М., Бучацький М.В., Андрусяк Л.Ю., Онуфрійчук І.В., Понич С.В., Єрмійчук І.В., Равлюк Р.М.

На розгляд комісії пропонується 1 питання:

1. Про запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом  2019-nCov

Доповідає Бучацький М.В.

За інформацією директора ТОВ «Мак-Медик» Гаврилюк Л.І. станом на 27.07.2020 року в смт. Лужани  на коронавірус COVID-19 хворіє 7 осіб, з яких 3 знаходяться у лікарні, в с. Мамаївці хворіє 14 осіб, з яких 2 знаходяться в лікарні. 15 осіб перебувають під підозрою, в яких відібрано зразки для проведення відповідних лабораторних досліджень. Водночас, за наявною інформацією, відвідувачі та працівники деяких торгівельних закладів громади порушують правила карантинних обмежень перебування в магазинах.  Враховуючи, складну епідситуацію на території громади запропонував повторно під розпис ознайомити власників торгівельних об’єктів з правилами безпеки в магазинах на період карантину.

Беручи до уваги викладене, з метою запобігання поширення коронавіруса 2019-nCoV на території Мамаївської громади, комісія ВИРІШИЛА:

1. Додатково роз’яснити під розпис власникам (працівникам) торгівельних об’єктів на території громади умови роботи магазинів під час карантинних обмежень, а саме:

Відвідувачі магазинів повинні:

• знаходитися в масках або респіраторах;
  • дотримувати дистанцію в 1,5 метра;
  • зберігати  правило: один покупець на 10 м2.

Працівники магазинів повинні:

• проходити температурний скринінг на початку зміни;
  • регулярно мити руки і обробляти їх антисептиком кожні три години;
  • проводити вологе прибирання і дезінфекцію кожні дві години, а також перед і після зміни;
  • проводити дезінфекцію ручок кошиків і візків для покупок, після чого вони повинні бути встановлені біля стенда «Продезінфіковано»;
  • в магазинах має бути наявність антисептиків біля входу;
  • тимчасові мітки в зоні черг на 1,5 метра;
  • централізований збір використаних засобів індивідуального захисту;
  • не повинні проводитися масові збори співробітників.

2. Продовжити роботу мобільних груп з числа працівників сільської ради та національної поліції щодо перевірки обмежувальних заходів на території громади, створених відповідно до протоколу комісії №14 від 21.03.2020 р., з залученням працівників ДСНС та Держпродспоживслужби.

Голова комісії ТЕБ та НС                                               Н.М.Катрюк

Секретар комісії ТЕБ та НС                                           Л.Ю.Андрусяк