Привітання з Міжнародним Днем захисту дітей!

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно більш ніж у 30 країнах світу. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини.

Діти – це наше майбутнє, а значить майбутнє нашої держави, нашої територіальної громади. Саме сьогодні, ми повинні зігріти теплом і любов’ю кожне дитяче серце, щоб наші сини і дочки знали, що ми їх дуже любимо і хочемо їм радісного й безхмарного дитинства!

Дитинство – найщасливіший час для багатьох з нас, ми завжди з теплими почуттями згадуємо роки нашої молодості й дитинства, так давайте ж робити всі зусилля, щоб наші діти, діти нашого часу могли з посмішкою через кілька років згадувати ті роки, коли вони були маленькими, коли вони росли, і входили в доросле життя. Вони надихають, спонукають до нових досягнень, повертають віру в життя.

День захисту дітей в нинішньому році практично співпав з  закінченням навчального року, адже всі ми з вами переживаємо непрості часи, коли все людство бореться з пандемією. І закінчувати навчальний рік приходилось онлайн.

Вчителі, батьки і учні з розумінням поставилися до вирішення  цієї проблеми і з честю вийшли з даної ситуації.

Окремо хотілося б сказати  щире спасибі  керівникам та вчителям   наших освітніх закладів  за те, що ви були гарними керівниками, педагогами, вихователями і просто друзями для наших дітей. Ви дали їм багато важливих знань, які допоможуть реалізуватися в житті. Навчили відрізняти добро від зла і допомагали справедливо вирішити будь-які шкільні проблеми.

В цей день я бажаю вам необмеженого терпіння, для того щоб ви залишалися завжди такими же світлими і мудрими наставниками.

Бажаємо всім вам  та  вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку. Нехай усі мрії і задуми завжди збуваються!

Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим.

А батькам бажаємо терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів!

З  повагою,

Мамаївський сільський голова