Інформаційна довідка про роботу військово-облікового бюро Мамаївської сільської ради за період карантину.

В зв’язку з епідеміологічною ситуацією та карантинними заходами робота військово-облікового бюро була направлена на підготовку до можливих обмежених мобілізаційних заходів  держави по боротьбі з COVID-19.

В першу чергу була проведена звірка та уточнення особистих даних  військовозобов’язаних-медиків Мамаївської ОТГ, їх інформаційне оповіщення.

Продовжувалась робота з призовниками по проведенню весняного призову на строкову службу до ЗСУ.

Нагадуємо, що терміни призову подовжені до 31 липня 2020 року. З 28 травня поновлює свою роботу обласна медична комісія, на яку повторно будуть викликані 13 призовників нашої ОТГ.

Звертаємо також увагу призовників, яким уже виповнилось 27 років, і які в силу обставин не були призвані на строкову військову службу, на необхідність, згідно Закону, з’явитись до Кіцманського ОРВК та сільської ради, та переоформити облікові документи, як військовозобов’язані  за віком.

Завідувач військово- облікового бюро с. Мамаївці

Михайло Федірчик