Продовжуємо проводити роботи по благоустрою.

Силами комунального підприємства «Благоустрій» (директор Олійник О.М.)  на цьому тижні продовжуємо проводити роботи по благоустрою території громади.

Розпочато роботу по прибиранню території цвинтаря в смт. Лужани, а саме викошення трави, збір сміття та інші роботи, та завершуються роботи по впорядкуванню території на цвинтарі в с. Мамаївці (Новий Кут).

Використовуючи грейдер проводяться роботи по впорядкуванню та вирівнюванні  дороги в  провулку Заводський села Мамаївці. Завершуються роботи  по вул.  Запотічна після капітального  ремонту газової траси. Також проведено поточний ремонт по вул.  Сонячній, частково Гнатюка.

Планово будемо проводити роботи по вул. Миколайчука та Сагайдачного в Лужанах,  а також грейдерування всіх вулиць в с. Новий Киселів.

Вкотре закликаємо мешканців громади дотримуватися чистоти, не викидати сміття на вулиці, не засмічувати території на цвинтарях.