Вітаємо сімейних лікарів із професійним святом!

19 травня Україна разом з усім світом відзначає День сімейного лікаря.

Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя!

І вдень і вночі Ви  поруч, аби встигнути допомогти хворому! У надважкий час Ви на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із Вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку мешканців громади: чи то на прийомі в амбулаторії, чи на виїзді додому.

Особливо це актуально у  час всесвітньої пандемії,  коли людство веде щоденну боротьбу з  коронавірусом COVID-19. Щосекунди Ви ризикуєте власним життям та протистоїте невидимій загрозі. Незважаючи на це, Ви без зайвих вагань продовжуєте боротися за здоров’я та життя пацієнтів.

Шановні сімейні лікарі ТОВ «МАК-МЕДИК»! Від щирого серця вітаємо Вас із професійним святом! Бажаємо дбати не лише про здоров’я оточуючих, а й берегти своє. Нехай доля обдарує Вас щасливими моментами і приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей.

Хай у Вас – лікарів – завжди будуть поряд ті, хто берегтиме Вашу віру та надію, зігріватиме Вас любов’ю та турботою! Побільше професійних здобутків, здорових пацієнтів, успіхів у Вашій справі і гарного настрою! Дякуємо за життя!

З повагою,

Мамаївський сільський голова

Наталія Катрюк

 

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *