УВАГА! ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Доводимо до вашого відома Протокол № 25 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Мамаївської сільської ради від 18 травня 2020 року.

Протокол № 25

засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Мамаївської сільської ради.

18.05.2020.

Голова: Катрюк Н.М. –сільський голова

Присутні: за окремим списком

На розгляд комісії пропонується 1 питання:

1.Про продовження карантину на території Мамаївської ОТГ з врахуванням обмежень, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” ― із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 291, від 29 квітня 2020 р. № 313, від 4 травня 2020 р. № 332, від 4 травня 2020 р. №343., від 14 травня 2020 р.№337.

Доповідає Катрюк Н.М., співдоповідає Бучацький М.В.

За результатами виступів, з урахуванням обговорення, комісія ВИРІШИЛА:

Відповідно до статей 29, 30 та 32 ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб» і постанови КМУ від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»(із змінами), Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на період дії карантину:

1.Дозволити на території Мамаївської ОТГ діяльність з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках, у тому числі під тентами, на верандах, за умови забезпечення дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш як чотирьох осіб за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), діяльності з надання зазначених послуг із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос за умови, що суб’єкт господарювання, який провадить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і перебування відвідувачів, крім часу приймання їжі, у засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, у тому числі виготовлених самостійно, а також з дотриманням відповідних санітарних та протиепідемічних заходів відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 р. №18, з врахуванням змін, що вносяться постановою КМУ №377 від 14 травня 2020 р., до пункту 2 постанови КМУ від 11 березня 2020 р. № 211.

1. Дозволити на території Мамаївської ОТГ індивідуальні тренувальні заняття (біг, хода, їзда на велосипеді) , спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів, за умови забезпечення осіб засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування в приміщенні не більш як однієї особи на 10 кв. метрів площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів.

Голова комісії ТЕБ та НС                                               Н.М.Катрюк

Секретар комісії ТЕБ та НС                                           Л.Ю.Андрусяк