Культуру ґазди оцінюють по чистоті.

В недавній публікації на нашому сайті ми коротко повідомили вас про проходження місячника благоустрою та проведені роботи щодо прибирання територій громади.

Відрадно, що завдяки нашому комунальному підприємству  та небайдужим громадянам   ми зуміли зустріти Великодні свята в чистоті.

Практично повністю до Великодня зуміли поприбирати на цвинтарях громади. І вже в кінці минулого тижня,   в п’ятницю, зуміли вивезти останнє сміття зі стихійних смітників з територій цвинтарів.

На цьому можна було і  поставити крапку та заспокоїтися, бо в нас чисто… Проте!

Вже в понеділок, об’їжджаючи  території цвинтарів  в с. Мамаївці – старий та новий кут, з великою неприємністю відзначаю, що «віз і нині там».

На місцях, де було прибрано,  почали  з’являтися нові купи сміття.  Вкотре наші люди показуються свою «культуру», «ґаздовитість».

Я закликаю всіх, хто доглядає за могилами своїх рідних,  не викидати сміття стихійно, де попало.  Для цих цілей відведено певні місця. Допоможіть нашим  працівникам і собі підтримувати чистоту на цвинтарях. Адже приємно, коли скрізь чисто і прибрано, в тому числі і біля могил наших близьких.

Нижче на фото ви зможете удостовіритися в моїх  словах  і задуматись щодо вирішення даної проблеми.

Мамаївський сільський голова

Наталія Катрюк