До відома мешканців громади!

Мамївська ciльськa рада

Кіцманського району Чернівецької областi

ХХІІІ сесія VII скликання

Р І Ш Е Н НЯ

13.04.2020 року                    c. Maмaївці                        № 131-23/20

Про забезпечення безпечного проїзду

та проходу по вул. Шкільній в смт. Лужани

Заслухавши та обговоривши інформацію депутатів сілської ради Олійника ОМ. та Гнатівa Р.Б. щодо руху автомобілів по вул. Шкільній в смт.Лужани, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні,

Сільська рада ВИРІШИЛА:

1. З метою розширення місця паркування автомобілів демонтувати квіткову клумбу по вул. Шкільній в смт.Лужани біля школи та облаштувати місце розвороту та паркування автомобілів на даній ділянці дороги.
  2. КП «Благоустрій»:

– встановити дорожній знак «Односторонній рух» з виїздом на вул. Заводську (через вул. Незалежності) та вул.  Незалежності в смт. Лужани;

– облаштувати пішохідну доріжку за універмагом до школи в смт. Лужани.

З. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну  комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, icторичного середовища та благоустрою та комісію з питань комунальної власності (житлово-комунального господарства,  енергозбереження та транспорту.

Мамаївський  сільський голова                                                                  Наталія  КАТРЮК