УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Доводимо до вашого відома ПРОТОКОЛ №13 чергового засідання обласної комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо розвитку епідемічної ситуації на території Чернівецької області спричиненої  коронавірусом COVID-19.

                                                  

                                                 У К Р А Ї Н А

        ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

            КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ

     БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

вул. М. Грушевського,1, м. Чернівці, 58010,  тел. (0372)  55-15-89, 51-30-10,

факс 55-37-76, е-mail: umns@meta.ua

 

                                           ПРОТОКОЛ №13

чергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної

безпеки та надзвичайних ситуацій

м. Чернівці                                                                                  19 березня 2020 року

Зал засідань ОДА, 301 каб.                                                      09-30

 

Головував: Перший заступник голови обласної державної адміністрації –  Богдан КОВАЛЮК.

Присутні: Члени обласної комісії з питань ТЕБ та НС (за списком) та запрошені.

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про розвиток епідемічної ситуації на території Чернівецької області спричиненої коронавірусом COVID-19.

 РОЗГЛЯД ПИТАННЯ:

 Про розвиток епідемічної ситуації на території Чернівецької області спричиненої коронавірусом COVID-19.

 СЛУХАЛИ:

ГОПКО Наталю Василівну – в.о. директора ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр» МОЗ України;

За результатами виступів, з урахуванням обговорення, комісія ВИРІШИЛА:

 Інформацію щодо розвитку епідемічної ситуації на території Чернівецької області спричиненої коронавірусом COVID-19, взяти до відома.

 1. ДУ «Чернівецькій обласний лабораторний центр МОЗ України» клопотати перед Центром громадського здоров’я МОЗ України щодо сприяння у проведенні дослідження зразків контактних осіб з підтвердженими випадками COVID-19.

Термін – негайно

 1. Районним державним адміністраціям, рекомендувати Чернівецькій міській раді, об’єднаним територіальним громадам виділити кошти для забезпечення закладів охорони здоров’я на підвідомчій території всіх рівнів необхідним засобами індивідуального захисту та медичним обладнанням для здійснення лабораторних досліджень на можливість виявлення захворювання на COVID-19.

Термін – негайно

 1. У зв’язку з загрозою можливого поширення інфекційного захворювання спричиненої коронавірусом COVID-19 визначити зонами карантину наступні населені пункти Чернівецької області: с. Брусниця Кіцманського району, с. Топорівці Новоселицького району, с. Колінківці та с. Грозинці Хотинського району.

Термін – негайно

 Припинити пересування громадян через стаціонарні карантинно-поліцейські пости: с. Брусниця, с. Топорівці, с. Колінківці та с. Грозинці (як виняток, за рішенням керівника поста).

Термін – постійно

 1. Управлінню ДСНС України у Чернівецькій області спільно з Головним управлінням Національної поліції України в Чернівецькій області, Військовою частиною №1241 Західного ОТО Національної гвардії України, Кіцманською, Новоселицькою, Хотинською районними державними адміністраціями, Кіцманською, Новоселицькою та Хотинською центральними районними лікарнями:
  • визначити місця, організувати та встановити стаціонарні карантинно-поліцейські пости, з метою обмеження пересування у вищезазначених населених пунктах області;
  • припинити будь-яке пересування громадян та транспортних засобів в межах населених пунктів з 22-00 до 08-00.
  • забезпечити цілодобове чергування карантинно-поліцейського поста у кількості не менше одного представника підрозділу.
  • роботу поста організувати у цілодобовому режимі.

Термін – негайно

 Кіцманській, Новоселицькій та Хотинській районним державним адміністраціям виділити кошти та забезпечити карантинно-поліцейські пости засобами індивідуального захисту, забезпечити відповідно до визначеного розрахунку триразове гаряче харчування працівників, які здійснюватимуть обмежувальні заходи на всіх постах, дровами (палетами) для обігріву.

Термін – негайно

 Районним державним адміністраціям спільно з депутатським корпусом сільських рад та/або об’єднаних територіальних громад продовжити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням щодо необхідності проведення «самоізоляції».

Термін – постійно

 Визначити Управління ДСНС України у Чернівецькій області відповідальними за роботу стаціонарних карантинно-поліцейських постів.

Термін – до закінчення карантину

 1. Головному управлінню Національної поліції України в Чернівецькій області спільно з Управлінням патрульної поліції Чернівецької області Департаменту патрульної поліції здійснювати оповіщення населення через автомобільну систему гучномовного пристрою у визначених населених пунктах (с. Брусниця Кіцманського району, с. Топорівці Новоселицького району, с. Колінківці та с. Грозинці Хотинського району Чернівецької області) щодо дотримання вимог карантину, необхідності перебування в домашніх умовах та припинення пересування в межах населеного пункту у визначений час: з 22.00 до 08.00. Розглянути можливість оповіщення населення інших населених пунктів області.

Термін – протягом доби, до особливого розпорядження

 Управлінню ДСНС України у Чернівецькій області, Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, спільно з Головним управлінням Національної поліції України в Чернівецькій області, Управлінню патрульної поліції Чернівецької області Департаменту патрульної поліції організувати в цілодобовому режимі 5 карантинно-епідеміологічних постів поблизу стаціонарних дорожніх поліцейських станцій (с. Звенячин Заставнівського району, с. Атаки Хотинського району, с. Оршівці Кіцманського району, м. Вижниця та м. Новодністровськ), відповідно до Постанови КМУ від 16.03.2020р. №215 заборонити:

з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р.:

 • регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями);
 • перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі у міському електричному (трамвай, тролейбус) та автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху;
 • перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі;
 • заїзд на територію автостанцій автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні, та реалізацію власниками автостанцій квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення;
 1. Вижницькій, Кіцманській, Заставнівській, Новоселицькій та Хотинській районним державним адміністраціям, Новодністровській об’єднаній територіальній громаді забезпечити відповідно до визначеного розрахунку, необхідним засобами індивідуального захисту, триразовим гарячим харчуванням працівників, які здійснюватимуть обмежувальні заходи на всіх постах, дровами (палетами) для обігріву.
 2. Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації щоденно надавати ГУ Національної поліції України в Чернівецькій області, Управлінню патрульної поліції Чернівецької області Департаменту патрульної поліції, ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я  України»,    органам    місцевого    самоврядування    для    здійснення

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *