Відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини в Мамаївцях

Сьогодні, 19 грудня, у Мамаївцях урочисто відкрили  амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Нове приміщення звели у рамках національного проєкту «Доступна медицина». Розпочавши будівництво “з нуля” в липні, завершили за 5 місяців. Загальна вартість амбулаторії — 7,6 мільйонів гривень, з яких 6,9 мільйонів,  – кошти державного бюджету та понад 767 тисяч гривень – співфінансування з бюджету  Мамаївської  сільської ради ОТГ. Заклад  оснащений сучасними меблями, медичним обладнанням, в амбулаторії працюють чотири сімейних лікаря із багаторічним досвідом.  На відкриття амбулаторії  прийшли дорослі і маленькі мешканці громади, святкове дійство доповнювали танці і пісні.  Площа приміщення становить 305 кв. м. У лікарів Мамаївськоїамбулаторії загальної практики сімейної медицини обслуговується понад 5 тисяч осіб, з них 1152 – діти. На відкриття амбулаторії завітали представники обласної влади, сільські голови громад, які за перспективним планом планують доєднатися до Мамаївської ОТГ (Дубівці, Глиниця, Стрілецький Кут, Біла).