Оголошення про конкурс

Запрошення до участі у Конкурсі
1. Громадська організація «Перспективи ХХІ століття» та Програма розвитку ООН (Проект «Посилене партнерство для сталого розвитку») цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією, які мають сертифікованих виконробів та, за наявності, ліцензії на виконання відповідних робіт (що тендерним комітетом буде вважатись, як перевага) надати запечатані цінові пропозиції для встановлення комплексного електротехнічного обладнання на розумних зупинках та інтеграції зупинок до загальної системи ключового центру хабу ( Центру безпеки громадян) у смт Лужани і с. Мамаївці Кіцманського району Чернівецької області в межах проекту «Створення транспортно-туристичного хабу на території Мамаївської ОТГ». Підрядники повинні мати досвід забезпечення підведення та надання й обслуговування комунікацій (відеозв’язок, доступ до електромережі та мережі INTERNET і інші види) на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
2. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: с. Мамаівці, вул. Шевченка, 156. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути надіслані в електронному вигляді з печатками і супроводжуючими документами на електронну пошту або доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 11 год. 00 хв. 17.12.2019 року. Засідання тендерної комісії відбудеться за вищевказаною адресою о 11 год. 00 хв., 17.12.2019 року. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: моб.тел. 0679104923, 0639203272