Оголошення про конкурс

Запрошення до участі у Конкурсі

1. Громадська організація «Перспективи ХХІ століття» та Програма розвитку ООН (Проект «Посилене партнерство для сталого розвитку») цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією, які мають сертифікованих виконробів та, за наявності, ліцензії на виконання відповідних будівельних робіт (що тендерним комітетом буде вважатись, як перевага) надати запечатані цінові пропозиції для виконання поточного ремонту приміщення хабу ( Центру безпеки громадян) у смт Лужани по вул. Гагаріна, 1 Кіцманського району Чернівецької області в межах проекту «Створення транспортно-туристичного хабу на території Мамаївської ОТГ». Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
2. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: с. Мамаівці, вул. Шевченка, 156. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути надіслані в електронному вигляді з печатками і супроводжуючими документами на електронну пошту або доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 11 год. 00 хв. 16.12.2019 року. Засідання тендерної комісії відбудеться за вищевказаною адресою о 11 год. 00 хв., 16.12.2019 року. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: моб.тел. 0679104923, 0639203272