Відкриття Центру безпеки громадян в Мамаївській ОТГ

Важливою ознакою якості життя є захищеність людини від різних небезпек і загроз.
Безпека людини – це є невід’ємна складова характеристика стратегічного напряму розвитку будь якої потужньої громади.
Саме тому, сьогодні 30.10.2019 в Мамаївській ОТГ, в смт Лужани, відбулося відкриття центру безпеки громадян!
Під час відкриття були присутні високоповажні гості, що були запрошені головою Мамаївської ОТГ-Катрюк Н.М., і які побажали громаді і надалі розвиватися в даному напрямку. Даний центр надає такі послуги:
-дільничого офіцера громади;
-диспетчерської служби, яка буде приймати виклики із майбутніх “СМАРТ зупинок”;
– невідкладної допомоги;
– служби порятунку.
Також на території Лужанського дендропарку була виставлена пожежна техніка ДНСН і були продемонстровані навики рятувальників по наданню допомоги в надзвичайних ситуаціях.
Тепер будь який громадянин зможе звернутися в даний центр, що знаходиться за адресою вул. Гагаріна,1, і отримати кваліфіковану допомогу.
#Мамаївська_ОТГ
#Mamaivcka_OTG