Урочистості з нагоди дня працівника освіти 2019

Вже доброю традицією стало вшанування працівників освіти напередодні Міжнародного дня вчителя. Море вражень подарував апарат Мамаївської ОТГ на чолі з головою громади Н.М.Катрюк привітавши всіх освітян громади з професійним святом.

Також не забули привітати та відзначити ветеранів педагогічної ниви і молодих педагогів, які цьогоріч вперше стали частиною педагогічної команди Мамаївської ОТГ. Свято об’єднало вчителів, дошкільників, викладачів музичного мистецтва. Не менш приємно було те, що кожен педагогічний колектив чимось відзначився вітаючи своїх колег, тим самим зробивши атмосферу вечора незабутньою!
Ще раз щиро вітаємо всіх педагогічних працівників зі святом. Бажаємо вам терпіння, здоров’я і Божого благословіння!