Мамаївська ОТГ вшановує вчителів громади!

Прекрасної осені, у кожну школу приходить учительське свято. Це час коли шелестить падолист, і снує у полі мереживо бабиного літа, перед вікнами будинків пломеніють чорнобривці, жоржини та айстри, немов дарують ввесь жар своєї любові нашим вчителям.
Напередодні мудрого свята- Дня Вчителя керівництво Мамаївської ОТГ привітало всіх освітян громади, і не тільки, не забули привітати і відзначити ветеранів педагогічної ниви і молодих педагогів, які цьогоріч вперше стали частиною педагогічної команди Мамаївської ОТГ. Свято об’єднало вчителів, дошкільників, викладачів музичного мистецтва.
Все навколо змінюється, змінюються методи і підходи навіть до святкування. Ошатна зала ресторану Колос зустріла освітянську інтелігенцію святково накритими столами, квітами та ніжною музикою осінніх барвів. Усі відчули себе в ту хвилину напевно щасливими від того, що про них не забули, про них попіклувалися і подбали. Не менш приємно було те, що кожен педагогічний колектив чимось відзначився вітаючи своїх колег.
Тому, ввесь педагогічний колектив Мамаївської ОТГ висловлює щиру подяку за організоване свято, і щиро вітає керівництво Мамаївської ОТГ з цим гарним святом. Міцного Вам здоров’я, успіхів по життю, високих злетів у роботі та Господніх благословінь!