Інфраструктурна субвенція 2018 рік

Відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року № 200, розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 року № 201-р «Про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році», Мамаївській ОТГ передбачено у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в сумі 1767,2 тис. грн.

Перелік проектів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році в Мамаївській сільській об’єднаній територіальній громаді:

1. «Капітальний ремонт тротуарних доріжок по вулиці Шевченка в с. Мамаївці Кіцманського району Чернівецької області» на суму 1497,272 тис.грн. за рахунок державної інфраструктурної субвенції.
  2. «Поліпшення якості надання адміністративних послуг шляхом придбання обладнання з виготовлення паспортів для центру надання адміністративних послуг Мамаївської ОТГ Кіцманського району Чернівецької області» на загальну суму  370,100 тис.грн. (в тому числі за рахунок коштів субвенції з державного бюджету 269,928 тис.грн, та місцевого бюджету 100,172 тис.грн.)

Рішення виконавчого комітету Мамаївської сільської ради від 11.04.2018 р. № 63/03 «Про затвердження Переліку проектів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018р. в Мамаївській сільській об’єднаній територіальній громаді»