Зустріч з підприємцями Мамаївської ОТГ.

18 липня 2018 року у Будинку культури с. Мамаївці відбулося засідання робочї групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення Мамаївської сільської ради . У засіданні взяли участь представники бізнесу, керівництва громади, а також працівники Кіцманської районної фіскальної служби.

У своєму виступі голова громади Наталя Катрюк зауважила,що керівництво готове до конструктивного діалогу з підприємцями та їх пропозиціями щодо співпраці,а також необхідності розглядати та спільно шукати шляхи вирішення існуючих проблем.

Також перед присутніми виступила начальник Кіцманського управління ГУ ДФС у Чернівецькій області Тетяна Булавка, яка роз’яснила вимоги податкового законодавства та наслідки його порушення.

Свої думки та пропозиції висловили і підприємці,зокрема Григорій Іллюк зазначив, що всі його колеги мають працювати в однакових умовах і сплачувати при цьому податки. А голова роботодавців Кіцманщини Степан Тарновецький зауважив, що проблеми по даному питанню з’являються через сформовану роками недовіру до влади і їх долати потрібно спільними зусиллями.

Логічним завершенням зустрічі стало рішення продовжити практику щодо проведення таких нарад щоквартально.

До відома, на території громади за 18 днів липня 2018 року зареєструвались 12 підприємців.