Зустріч з підприємцями Мамаївської ОТГ.

18 липня 2018 року у Будинку культури с. Мамаївці відбулося засідання робочї групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення Мамаївської сільської ради . У засіданні взяли участь представники бізнесу, керівництва громади, а також працівники Кіцманської районної фіскальної служби.

У своєму виступі голова громади Наталя Катрюк зауважила,що керівництво готове до конструктивного діалогу з підприємцями та їх пропозиціями щодо співпраці,а також необхідності розглядати та спільно шукати шляхи вирішення існуючих проблем.

Також перед присутніми виступила начальник Кіцманського управління ГУ ДФС у Чернівецькій області Тетяна Булавка, яка роз’яснила вимоги податкового законодавства та наслідки його порушення.

Свої думки та пропозиції висловили і підприємці,зокрема Григорій Іллюк зазначив, що всі його колеги мають працювати в однакових умовах і сплачувати при цьому податки. А голова роботодавців Кіцманщини Степан Тарновецький зауважив, що проблеми по даному питанню з’являються через сформовану роками недовіру до влади і їх долати потрібно спільними зусиллями.

Логічним завершенням зустрічі стало рішення продовжити практику щодо проведення таких нарад щоквартально.

 До відома, на території громади за 18 днів липня 2018 року зареєструвались 12 підприємців.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *