Фестиваль “На крилах мрій” в Мамаївському ОТГ

А й правда, крилатим Ґрунту не треба…

Дорога до мрії буває різною. Довгою, короткою, тернистою і не завжди освітленою, з перешкодами і падіннями, підйомами і злетами… Та найважливіше – аби вона була! Бо сама мрія – спрямовує і надихає. А  шлях до неї – допомагає пізнавати себе, відточувати, загартовувати, ставати сильним, приймати поразки і перемагати, плакати і радіти…І досягати.

Шлях до мрії у кожного свій. Але усіх мрійників об`єднує щось спільне – наполеглива праця і уміння вчитися. Вчитися приймати – і віддавати.

31.05.2018 року відбувся фестиваль «На крилах мрій» – свято її величності Науки, Творчості, свято Талантів, у якому було відзначено найкращих учнів , педагогів, тренерів  які протягом навчального року гідно захищали честь Мамаївської об’єднаної територіальної громади.

Захід проходив за участі голови Мамаївської сільської ради Катрюк Наталії Миколаївни, начальника відділу освіти, культури та соціального захисту Мамаївської сільської ради Равлюк Руслани Миколаївни, спеціаліста відділу освіти, культури та соціального захисту Мамаївської сільської ради Дороша Романа Ігоровича.

На святі Н.М.Катрюк презентузавала «Книгу пошани»  Мамаївської об’єднаної територіальної громади до якої будуть вписувати всі учнівські та педагогічні перемоги.

Під час вручення нагород переможцям, свої таланти яскраво продемонстрували учні Мамаївської музичної школи імені Д. Гнатюка, Лужанського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ст., Мамаївського навчально-виховного комплексу № 1, Мамаївського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №2 і народний аматорський ансамбль  танцю «Колос» села Мамаївці.

Сподіваємося, що фестиваль «На крилах мрій» буде додавати наснаги, віри в нові починання і звершення, а також стане доброю традицією у Мамаївській громаді та продовжить згуртовувати нашу велику родину.

займ на киви круглосуточно без отказа https://rsb24.ru/loans-to-qiwi/