Депутати Мамаївської сільської об’єднаної територіальної громади

Депутати Мамаївської сільської об’єднаної територіальної громади Кіцманського району Чернівецької області  по одномандатних  виборчих округах:
№1.
Мельничук Володимир Ілліч 07.10.1966 р.н., громадянин України, освіта вища, проживає с.Мамаївці, безпартійний, ФОП, самовисування.

№2.
Блисько Іван Іванович 21.02.1954 р.н., громадянин України, освіта вища, проживає с.Мамаївці, безпартійний, пенсіонер, Кіцманська районна партійна організація ВО «Батьківщина».
№3.
Максимюк Оксана Хрізонтівна 01.05.1982 р.н., громадянка України, освіта вища, проживає с.Мамаївці,безпартійна, економіст Кіцманського відділення ЗАТ «Імексбанк», Кіцманська районна партійна організація ВО «Батьківщина».
№4.
Максимюк Микола Олександрович 15.09.1966 р.н., громадянин України, освіта середньо-спеціальна, проживає с.Мамаївці, безпартійний, Голова Правління ТОВ АТБ Агротехсервіс, Кіцманська районна партійна організація ВО «Батьківщина».
№5.
Подільчук Микола Іларіонович 22.10.1968 р.н., громадянин України, освіта вища, проживає с.Мамаївці,  ФОП, безпартійний, самовисування.
№6.
Кудринська Євгенія Дмитрівна 31.03.1953 р.н., громадянка України, освіта вища, проживає с.Мамаївці, безпартійна, пенсіонерка, Кіцманська районна партійна організація ВО «Батьківщина».
№7.
Вершигора Сергій Ярославович13.03.1960 р.н., громадянин України, освіта вища, проживає с.Мамаївці, партійний, пенсіонер, Кіцманська районна партійна організація ВО «Батьківщина».
№8.
Угренюк Віталій Іванович 30.01.1974 р.н., громадянин України, освіта середньо-спеціальна, проживає с.Мамаївці, директор КП «Добробут-Мамай», безпартійний, самовисування.
№9.
Глуханюк Тарас Борисович 25.05.1978 р.н., громадянин України, освіта вища, проживає с.Мамаївці, ФОП, самовисування.
№ 10.
Візнюк Іван Володимирович 25.09.1976 р.н., громадянин України, освіта вища, проживає с.Мамаївці, позапартійний,  лікар анестезіолог в Чернівецькому обласному клінічному онкологічному диспансері, самовисування.
№11.
Панимарчук Аркадій Аркадійович 16.09.1963 р.н., громадянин України, освіта вища, проживає с.Мамаївці, безпартійний, працівник ПСП «Мамаївське», Кіцманська районна партійна організація ВО «Батьківщина».
№12.
Андрусяк Людмила Юріївна  07.09.1987 р.н., громадянка України, освіта вища, проживає с.Мамаївці, безпартійна,  секретар  Мамаївської сільської ради, Кіцманська районна партійна організація ВО «Батьківщина».
№13.
Онищук Світлана Ярославівна 27.04.1978 р.н., громадянка України, освіта вища, проживає с.Мамаївці, безпартійна, директор Мамаївського  ЗНЗ №2, Кіцманська районна партійна організація ВО «Батьківщина».
№14.
Марчук Олег Іванович 15.11.1982 р.н., громадянин України, освіта вища, проживає в с.Мамаївці, ФОП, безпартійний, самовисування.
№15.
Шинкарюк Віталій Степанович 23.04.1982 р.н., громадянин України, освіта середньо-спеціальна, проживає в с.Недобоївці Хотинського району, безпартійний, ФОП, Кіцманська районна партійна організація ВО «Батьківщина».
№16.
Бензель Марія Омелянівна 11.12.1967 р.н. громадянка України, освіта вища, проживає смт. Лужани, член Кіцманської районної партійної організації Аграрної партії України, головний спеціаліст відділу статистики та прогнозування Чернівецького обласного центру зайнятості.
№17.
Ковалюк Іван Васильович 12.06.1970 р.н., громадянин України, освіта вища, проживає смт.Лужани, партійний, інженер електрик ПП «Артон», Кіцманська районна партійна організація ВО «Батьківщина».
№18.
Михальчук Андрій Дмитрович 31.10.1976 р.н., громадянин України, освіта середньо-спеціальна, проживає смт.Лужани, безпартійний, оператор Лужанський МПД, Кіцманська районна партійна організація ВО «Батьківщина».
№19.
Колісник Віктор Олексійович 09.05.1965 р.н., , громадянин України, освіта середньо-технічна, проживає смт.Лужани, член НРУ, приватний підприємець, самовисування.
№20.
Юрійчук Оксана Сільвестрівна 14.05.1980 р.н., громадянка України, освіта вища, проживає смт. Лужани, завідувач Лужанської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, позапартійна, самовисування.
№21.
Каланча Микола Васильович 15.09.1958 р.н., громадянин України, освіта вища, проживає смт.Лужани, безпартійний, пенсіонер, Кіцманська районна партійна організація ВО «Батьківщина».
№22.
Олійник Олег Мирославович 30.06.1981 р.н., громадянин України, освіта середньо-спеціальна, проживає смт.Лужани, позапартійний, приватний підприємець, самовисування.
№23.
Гайдук Мар’ян Ярославович 26.08.1994 р.н., громадянин України, освіта вища, проживає смт.Лужани, позапартійний, юрист-консульт Чернівецької регіональної дирекції НСТУ, Кіцманська районна в   Чернівецькій області організація  ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».
№24.
Мошук Володимир Васильович 06.02.1966 р.н., громадянин України, освіта професійно-технічна, проживає смт.Лужани, партійний, пенсіонер, Кіцманська районна партійна організація ВО «Батьківщина».
№25.
Гнатів Руслан Богданович 25.05.1974 р.н., громадянин України, освіта вища, проживає смт.Лужани, безпартійний, ФОП, Кіцманська районна партійна організація ВО «Батьківщина».
№26.
Щетінін Олександр Іванович 02.01.1955 р.н., громадянин України,  освіта вища, проживає смт.Лужани, безпартійний, оператор технічного забезпечення в Інвест «Альянс», Кіцманська районна партійна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНИЙ РУХ ВАЛЕНТИНА НАЛИВАЙЧЕНКА «СПРАВЕДЛИВІСТЬ».
Источник: http://babyrent.lviv.ua/